polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was

IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  

Share | 

Za bardzo wrazliwa...

Go down 
AutorWiadomość
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum

Liczba postów : 492
Registration date : 15/10/2007

PisanieTemat: Za bardzo wrazliwa...   Pią Paź 19, 2007 9:47 pm

Mam problem. Moja 7 letnia Aleksandra jest bardzo wrazliwa, placze jak widzi, ze komus dzieje sie krzywda, nie moze zniesc pozegnan, nawet na bajkach przezywa. Jak mam postepowac??Tlumacze jej jak moge, ale ona chyba ma juz taki charakter.
Jeszcze teraz na tydzien moj J. jedzie do Polski, a mala placze juz dzisiaj...Tak mi jej zal, chcialabym jakos jej pomoc, ulzyc. Tylko nie wiem jak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza

Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

PisanieTemat: Re: Za bardzo wrazliwa...   Pon Paź 22, 2007 8:52 pm

mam podobny problem...
Sarah nalezy w szkole do jednej z najlepszych , ale ile lez przy tym wyleje... Boi sie, ze zrobi cos nie tak, ze cos pomyli, nie tak pokoloruje. Po wakacjach w Polsce placze przez pol drogi za tymi co zostaja. Ostatnio ogladala na Animal planets program o lwach.
Wiadomo lwy poluja no i zlapal taki jeden sarne i zaczal ja jesc, bylam w kuchni i uslyszalam jak zaczela plakac. na nic zdaly sie tlumaczenia, ze kotki jedza myszki, a lwy sarenki. Skonczylo sie wylaczeniem TV.
Znajomi mowili, ze kupili konine, a ta nie mogla zrozumiec, ze sa ludzie, ktorzy jedza mieso z konia(konie to jej pasja )

Amelia, troszke to wina charakteru, troche to i wiek, a moze i nasza wina, ze chronimy nasze maluchy przed calym zlem tego swiata. Wazne, aby rozmawiac , i modlic sie ze z czasem bedzie lepiej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Za bardzo wrazliwa...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1