polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was

IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  

Share | 

Czy chude jest seksy?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
julia
gadula forumowy
gadula forumowy

Liczba postów : 92
Registration date : 28/01/2008

PisanieTemat: Czy chude jest seksy?   Czw Maj 29, 2008 4:34 pm

widzac,ze wiekszosc dziewczyn na forum sie odchudza,a tylko niektore z nas sa szczuple
chce podyskutowac z wami czy chude jest seksy?
ja przed ciaza z blizniakami bylam wrecz chuda i bardzo chcialam przytyc,bo podobaly mi sie kobiety z zaokragleniami
np modelki bielizny maja kraglosci,gdzie nalezy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum

Liczba postów : 319
Registration date : 11/01/2008

PisanieTemat: Re: Czy chude jest seksy?   Sob Maj 31, 2008 6:23 am

Jest roznica chyba w odchudzaniu sie zeby wygladac jak szkielet, co jest raczej wedlug mnie chora obsesja, a w odchudzaniu sie zeby po prostu zrzucic pare funtow itd..
Ja w sumie jestem na diecie bo moj maz jest na diecie. Niskie weglowodany, wysokie poziom fibre, proteiny itd, czyli zero makaronow, zero produktow macznych, ograniczony cukier, zero ryzu, ziemniakow, ciast, ciasteczek, wypiekow itd. Za to duzo wody, soku z zurawin, wiele warzyw (ograniczajac marchew). Wiele salat, szpinakow, brokul - czyli wiele zielonego. Wyrzucic pewne owoce z diety np. banany, ograniczyc ananasy.. Wyrzucic wolowine, wieprzowine, baranine, cielecinke - za to skoncentrowac sie na rybach, drobiu, owocach morza i tofu...
Nie to jest jakas trudna dieta.. tzw. South Beach Diet - z polaczeniu z aktywnoscia, bo cwiczenia to przeciez bardzo wazna czesc zdrowego chudniecia..
Nie odchudzam sie bo chce byc.. bardziej sexy dla kogos, odchudzam sie bo moj maz musi to robic dla swojego zdrowia a razem latwiej. Odchudzam sie bo bardziej sexy od chudego wygladu jest zdrowie..
Chociaz jak przegladnac niektore magazyny i poogladac np. takie modelki typu Kate Moss.. - powiedzcie mi, w czym uroda takiego chudzielca gdzie skora wisi smetnie na tych kosciach? Gdzie nie ma zaokraglenia w biodrach, gdzie kosci obojczyka tak wystaja ze mozna komus ramieniem oko wybic? Czy wystajace zebra i plaska piers jest sexy..? Blee...
To ja wole swoja miekka pupe.. bo wiem ze jak na nia upadne to sobie kosci ogonowej nie stluke! Very Happy

Mialam przyjaciolke w liceum medycznym w Polsce.. zawsze byla szczuplutka. Pare miesiecy temu dowiedzialam sie Wiolka sie tak odchudzala i odchudzala i odchudzala ze zmarla na anoreksje.. za pozno oprzytomniala.. za pozno doszla do wniosku ze chce zyc.
Takie odchudzanie sie to jest .. choroba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum

Liczba postów : 355
Registration date : 01/10/2007

PisanieTemat: Re: Czy chude jest seksy?   Sob Maj 31, 2008 6:29 pm

bo szczuple jest ...............trendy jakby to Pazdzioch powiedzial

ja sie odchudzam bo sie zle czuje beda gruba , szybciej sie mecze ietc
lubie jak moje cialo jest wysportowane i szczuple (jednak mam swoje limity )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gullviva
Moderator
Moderator

Liczba postów : 380
Registration date : 11/08/2007

PisanieTemat: Re: Czy chude jest seksy?   Nie Cze 01, 2008 2:34 pm

sex jest to co jest sex .... tak sobie patrzylam teraz na Eurowizje i np: szwedka sie odchudzila i jak wieszak wygladala ( ja pomijam jej makabryczny makijaz Wink ) a ukrainka w podobnum numerze w podobnym u branku ciut okraglejsza spodobala mi sie bardzo i wszyscy faceci ktorzy to ogladali pjali z zachwytu nad jej wygadem Wink ...
wszystko w umiarze ...jak mi szczupla osoba mowi ze sie bedzie odchudzac to mnie mdli ........
ja sie odchudzam czasem ale dlatego ze mi dla zdrowia to potrzebne nie urody ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.open24hours.yoyo.pl/
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa

Liczba postów : 516
Registration date : 25/11/2007

PisanieTemat: Re: Czy chude jest seksy?   Sro Cze 04, 2008 12:24 pm

chude raczej nie...ale szczuple to juz co innego Razz . nie podobaja mi sie wieszaki, jestem zdania, ze kobietka powinna miec zaokraglenia wtedy przynajmniej jest kobieca...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dorota
plotkarska foremka
plotkarska foremka

Liczba postów : 131
Registration date : 17/07/2007

PisanieTemat: Re: Czy chude jest seksy?   Sro Cze 04, 2008 6:58 pm

ja tez uwazam,ze kobieta powinna byc okragla,gdzie trzeba
ja zawsze bylam szczupla,a jak tylam ze dwa kilo,to wszystko mi szlo w brzuszek
teraz tez-hahahaha
Powrót do góry Go down